Замов консультацію нашого експерта з написання грантової заявки і подайся на конкурс вже наступного місяця!
Консультації по грантовому фінансуванню
Тренінги та курси по грант-менеджменту
Tel. UA: +38 050 921 64 77
E-mail: budko@most-biznesu.eu
Щоб забезпечити якісний підхід до кожного учасника,
кількість місць обмежена (до 12 учасників)
Запрошуємо на сертифікований онлайн-курс “Спеціаліст з управління грантовими проєктами”, розроблений з метою надання учасникам комплексних знань та практичних навичок у сфері управління грантовими проєктами.
Наразі грантове фінансування є ключовим інструментом підтримки в Україні інновацій, культурних ініціатив, соціального розвитку, громад, що постраждали від війни. Професіоналізм у цій сфері відкриває безліч можливостей для громадських організацій, підприємців та територіальних громад.
Спеціалізується в пошуку грантових пропозицій для проектів, а також написанні грантових заявок для стартапів
Додатково запрошуються інші експерти, які спеціалізуються в певних питаннях управління грантовими проєктами
Наш курс ретельно розроблений, щоб забезпечити учасників всіма необхідними знаннями та навичками для успішного складання грантової заявки та подальшого ефективного управління грантовим проєктом.
1. Рівні управління проєктами.
2. Ефективне управління проєктами.
3. Аналіз стратегічних цілей грантової програми, яка вас цікавить (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
4. Розбираємо розпочаті проекти і аналізуємо їх, чи мають стратегічний характер.
5. Рівні управління за моделлю участі і ключові ролі. Зрозумійте ролі та відповідальності учасників проекту.
6. Прописуємо проблеми проєкту. Формулюємо стратегічні та операційні цілі проєкту, також завдання з показниками (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
7. Специфіка роботи з проєктами. Написання грантових заявок та виплата гранту. Міжнародні методики.
8. Життєвий цикл проекту. Зацікавлені сторони.
9. Прописуємо зацікавлені сторони проєкту (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
10. Горизонтальні політики. Цілі ООН.
11. Партнерство в проєктних консорціумах. Дізнаєтеся, де і як знаходити партнерів, як вести перемовини з європейцями, допоможемо у створенні партнерств з установами Польщі та України.
12. Знаходимо на спеціальних платформах, в соцмережах потенційних партнерів для консорціумів (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
13. Робота над логічною матрицею проєкту.
14. Графік, кошторис проєкту, прийнятні витрати. Розробляємо графік і бюджет проекту (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
15. Структура команди. Інструменти управління командою.
16. Управління проектними ризиками. SWOT-аналіз. Оцінка та моніторинг перебігу проекту. Аудит проекту. Розробляємо SWOT-аналіз проекту (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
17. Промоція проєкту, комунікаційна стратегія (план) проєкту. Розробляємо план заходів з метою промоції проекту (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
18. Завершення проєкту. Подання звітів.
19. Фонди та грантові програми доступні в Україні.
20. Обираємо кілька фондів, програм, цілі яких співпадають з цілями діяльності вашої організації (самостійна робота з подальшим її розбором з тренером).
21. Факапи, помилки/прорахунки в проєктах, яких допускалися менеджери. Що робити, щоб їх уникнути або мінімізувати негативні наслідки
22. Теоретичний та практичний іспит.
Управлінці та керівники різних рівнів: Особи, які прагнуть покращити свої навички управління проектами та збільшити ефективність своєї роботи.
Керівники громадських неприбуткових організацій: Ті, хто займається соціальною чи культурною діяльністю і шукає додаткове фінансування для своїх ініціатив.
Представники малого і середнього бізнесу: Підприємці, які шукають грантові кошти для розвитку та підтримки своєї діяльності.
Менеджери: Особливо ті, хто займається пошуком коштів для підприємства або поточним управлінням проєктами.
Молодь та вчені: Ті, хто прагне отримати додаткове фінансування для міжнародних стажувань, проведення досліджень або видання наукових робіт.
Співробітники публічних установ та чиновники: Особи, які прагнуть залучити міжнародну допомогу для розвитку своєї громади або регіону.
Органи місцевого самоврядування: Робота з грантами та міжнародним фінансуванням для розвитку місцевих спільнот.
Публічні та державні органи влади: Управління грантовими проєктами на національному рівні, співпраця з міжнародними партнерами.
Культурні установи: Залучення грантів для культурних проектів, фестивалів, виставок тощо.
Громадські організації та фонди: Розробка та управління соціальними, освітніми та екологічними проектами за рахунок грантового фінансування.
Комерційні підприємства: Особливо у малому та середньому бізнесі, де грантове фінансування може стати джерелом інвестицій для інновацій та розвитку.
Консультант з грантів: Незалежна консультаційна діяльність, допомога організаціям у пошуку та отриманні грантів.
Наукові та освітні установи: Залучення грантів для наукових досліджень, міжнародних програм обміну та інших академічних ініціатив.
Реєстрація триває 30 квітня. Щоб забезпечити якісний підхід до кожного учасника, кількість місць обмежена (до 12 учасників).
Обидва пакети забезпечують повний доступ до всіх матеріалів курсу (презентації, приклади грантових заявок, шаблони окремих питань, чек-листи), занять з польськими та українськими експертами та відео-записів всіх занять.
Обидва пакети забезпечують повний доступ до всіх матеріалів курсу (презентації, приклади грантових заявок, шаблони окремих питань, чек-листи), занять з польськими та українськими експертами та відео-записів всіх занять.
Більш детальну інформацію про кожного з тренерів можете знайти за посиланням https://granty.org.ua/pro-nas
Станьте частиною змін!
Україні потрібні експерти, які візьмуть на себе відповідальність за ВІДБУДОВУ країни після війни.
Долучіться до грона лідерів, які будуть формувати майбутнє України.
Ваша роль у відбудові нашої країни може початися саме з цього курсу!
Реєстрація триває до 30 КВІТНЯ
Кількість місць обмежена, тому поспішайте приєднатися.
Заповніть всі поля форми, на електронну пошту вам прийде лист, для підтвердження підписки на розсилку інформаційних повідомлень в рамках курсу.
Після підтвердження підписки на розсилку, ви отримаєте лист з реквізитиами та способами оплати. Якщо ви не отримали листа перевірте папку “Спам”.
Бажаєте отримати знижку?
Можете отримати знижку 500 грн. за умови, що після прослуховування сертифікованого курсу VCC, зробите запис відео на 1-10 хв., де розповісте про свої враження і поділитеся ним в своїх соцмережах. Цю інформацію ми матимемо право до використання на наших ресурсах.
Європейська Освітня Академія «Фундація VCC» працює на ринку професійних освітніх послуг понад 13 років і представлена в 17 країнах. З 2019 року «Фундація VCC» вийшла на ринок України. VCC – це єдина система освіти та атестації професійних кваліфікацій, отриманих поза формальною освітою. VCC була створена з метою співпраці та інтеграції професійних знань та вмінь з потребами підприємств на міжнародному ринку праці.
Система VCC дозволяє отримати нову професію, а також доповнити, підвищити або відновити свою кваліфікацію. Фонд VCC несе повну відповідальність і готує всі навчальні матеріали, процедури перевірки та сертифікацію для кваліфікації, що входять до системи. Фонд VCC має приміщення, інфраструктуру, обладнання та необхідні матеріали для проведення сертифікаційного процесу.
Щоб отримати сертифікат професійної компетентності VCC, ви повинні пройти процес сертифікаці та здати іспити, які проводяться під контролем сертифікованих екзаментаторів. Ми допомагаємо підготуватися до екзаменів та перед ними повторюємо все необхідне по питанням.
Додаток до сертифікату VCC базується на структурі спільного для всіх країн ЄС документа Europass – Додатка до диплома, що підтверджує професійну кваліфікацію. Набір документів, що складається з сертифіката та додатку до VCC, дозволяє визнавати та порівнювати кваліфікації, отримані на європейському ринку праці.
Cертифікати VCC мають логотип Europass – це означає, що додаток до сертифіката, базується на структурі спільного для всіх країн ЄС документа Europass, а додаток до сертифікату/диплому, підтверджує професійну кваліфікацію на міжнародному ринку праці, завдяки чому він сприяє професійній мобільності.
В разі додаткових організаційних та технічних питань, запрошуємо до контакту: